Bilans Polska 1993
mężczyzni5 km
13.39 | 2 | Bartoszak Michał | 1970 | Olimpia Poznań | 07.03. | Los Angeles |
10 km
28.22 | 3 | Bebło Leszek | 1966 | Oleśniczanka Oleśnica | 20.03. | Dresden |
28.30 | 3 | Bartoszak Michał | 1970 | Olimpia Poznań | 18.04. | Washington |
28.56 | 1 | Gajdus Grzegorz | 1967 | Oleśniczanka Oleśnica | 02.10. | Grudziądz |
28.56 | 2 | Gurny Sławomir | 1964 | Zawisza Bydgoszcz | 02.10. | Grudziądz |
29.04 | 3 | Gładki Piotr | 1972 | Lechia Gdańsk | 12.09. | Oleśnica |
29.07 | 3 | Dołęga Karol | 1963 | Oleśniczanka Oleśnica | 26.06. | Muenster |
29.10 | 1 | Wójcik Janusz | 1964 | Kolejarz Katowice | 09.05. | Muenchen |
29.12 | 9 | Bałdyga Krzysztof | 1972 | Oleśniczanka Oleśnica | 20.03. | Dresden |
29.18 | 6 | Sukiennik Marek | 1970 | Wawel Kraków | 12.09. | Oleśnica |
29.20 | 7 | Perszke Wiesław | 1960 | Zawisza Bydgoszcz | 01.05. | Essen |
biegi rozegrane niezgodnie z atestem
29.20 | 1 | Lewandowski Jarosław | 1965 | Toruń | 22.09. | Golub-Dobrzyń |
biegi rozegrane na trasach nieatestowanych
28.48 | 1 | Pobłocki Piotr | 1965 | Gryf Słupsk | 21.11. | Starogard Gdański |
28.50 | 2 | Plawgo Mirosław | 1970 | Oleśniczanka Oleśnica | 21.11. | Starogard Gdański |
29.11 | 3 | Jankowski Henryk | 1961 | Olimpia Poznań | 21.11. | Starogard Gdański |
29.19 | 4 | Prusik Piotr | 1968 | Gwardia Olsztyn | 21.11. | Starogard Gdański |
15 km
44.42 | 1 | Pobłocki Piotr | 1965 | Gryf Słupsk | 11.09. | Piła |
44.49 | 2 | Żerkowski Mirosław | 1956 | Budowlani Kielce | 11.09. | Piła |
44.56 | 4 | Gołębiewski Mirosław | 1962 | Kolejarz Katowice | 07.11. | Opole |
44.58 | 5 | Plawgo Mirosław | 1970 | Oleśniczanka Oleśnica | 07.11. | Opole |
45.06 | 7 | Lisicki Waldemar | 1962 | Flota Gdynia | 07.11. | Opole |
45.09 | 3 | Gurny Sławomir | 1964 | Zawisza Bydgoszcz | 11.09. | Piła |
45.10 | 8 | Prusik Piotr | 1968 | Gwardia Olsztyn | 07.11. | Opole |
45.15 | 1 | Krzyścin Andrzej | 1967 | Olimpia Poznań | 13.06. | Police |
45.23 | 9 | Jankowski Henryk | 1961 | Olimpia Poznań | 07.11. | Opole |
45.24 | 5 | Pesta Jarosław | 1967 | Poznań | 13.06. | Police |
biegi rozegrane na trasach nieatestowanych
45.06 | 1 | Lisicki Waldemar | 1962 | Flota Gdynia | 03.10. | Ożarów Mazowiecki |
10 mil (16.093,44 m)
47.15 | 8 | Nadolski Zbigniew | 1967 | Olimpia Poznań | 19.09. | Zaandam |
47.49 | 4 | Dołęga Karol | 1963 | Oleśniczanka Oleśnica | 21.08. | Schortens |
48.02 | 6 | Gołębiewski Mirosław | 1962 | Kolejarz Katowice | 21.08. | Schortens |
20 km
1:00.11 | 1 | Bebło Leszek | 1966 | Oleśniczanka Oleśnica | 20.06. | Szczecin |
1:02.26 | 2 | Krzyścin Andrzej | 1967 | Olimpia Poznań | 20.06. | Szczecin |
1:02.28 | 3 | Ławicki Tadeusz | 1956 | Start Polkowice | 20.06. | Szczecin |
1:02.34 | 4 | Szczęśniak Zenon | 1970 | Pomorze Stargard Szczeciński | 20.06. | Szczecin |
1:02.44 | 5 | Lisicki Waldemar | 1962 | Flota Gdynia | 20.06. | Szczecin |
biegi rozegrane na trasach nieatestowanych
1:00.13 | 1 | Krzyścin Andrzej | 1967 | Olimpia Poznań | 24.10. | Zbąszyń |
1:00.17 | 2 | Lisicki Waldemar | 1962 | Flota Gdynia | 24.10. | Zbąszyń |
1:00.45 | 3 | Kozłowski Tomasz | 1960 | Oleśniczanka Oleśnica | 24.10. | Zbąszyń |
1:00.52 | 4 | Bugaj Mirosław | 1960 | Olimpia Poznań | 24.10. | Zbąszyń |
1:01.03 | 5 | Deputat Marek | 1964 | Lublin | 24.10. | Zbaszyń |
1:01.35 | 6 | Napierała Piotr | 1972 | Zawisza Bydgoszcz | 24.10. | Zbaszyń |
1:02.12 | 7 | Janicki Jarosław | 1966 | Gryfino | 24.10. | Zbąszyń |
1:02.33 | 8 | Stańczak Janusz | 1960 | Kolejarz Katowice | 24.10. | Zbąszyń |
1:02.43 | 9 | Jaworski Wojciech | 1961 | Sopot | 24.10. | Zbąszyń |
wyniki uzyskane na watpliwej długosci trasy
58.14 | 12 | Kaczmarski Dariusz | 1962 | AZS-AWF Kraków | 30.05. | Brussels |
półmaraton (half-marathon)
1:02.36 | 9 | Bebło Leszek | 1966 | Oleśniczanka Oleśnica | 03.04. | Milano |
1:02.48 | 4 | Nadolski Zbigniew | 1967 | Olimpia Poznań | 26.09. | Gravenmacher |
1:03.31 | 1 | Perszke Wiesław | 1960 | Zawisza Bydgoszcz | 26.04. | Pistoia |
1:04.01 | 20 | Gajdus Grzegorz | 1967 | Oleśniczanka Oleśnica | 03.04. | Milano |
1:04.11 | 9 | Krzyścin Andrzej | 1967 | Olimpia Poznań | 05.04. | Berlin |
1:04.29 | 10 | Gurny Sławomir | 1964 | Zawisza Bydgoszcz | 05.04. | Berlin |
1:04.54 | 12 | Nawrocki Dariusz | 1964 | AZS-AWF Gorzów Wielkopolski | 18.07. | Roermond |
1:05.00 | 80 | Żerkowski Mirosław | 1956 | Budowlani Kielce | 03.10. | Brussels |
1:05.06 | 15 | Najmowicz Czesław | 1955 | Ostróda | 18.07. | Roermond |
1:05.21 | 5 | Jurkowski Dariusz | 1969 | Oleśniczanka Oleśnica | 10.04. | Paderborn |
wątpliwa długość trasy
1:03.15 | 37 | Gurny Sławomir | 1964 | Zawisza Bydgoszcz | 14.03. | Lisbon |
25 km
1:19.13 | 1 | Lisicki Waldemar | 1962 | Flota Gdynia | 10.10. | Łowicz |
1:19.28 | 2 | Perszke Wiesław | 1960 | Zawisza Bydgoszcz | 10.10. | Łowicz |
1:19.40 | 3 | Wieczorek Dariusz | 1969 | Legia Warszawa | 10.10. | Łowicz |
1:20.47 | 10 | Więckowski Wojciech | 1961 | Niesłuchowo | 02.05. | Berlin |
1:20.47 | 11 | Tarasiuk Paweł | 1959 | Polonia Warszawa | 02.05. | Berlin |
1:20.48 | 12 | Dzienisik Mirosław | 1959 | Gwardia Olsztyn | 02.05. | Berlin |
1:20.59 | 4 | Głogosz Grzegorz | 1969 | Skra Warszawa | 10.10. | Łowicz |
wyniki uzyskane na trasach nieatestowanych
1:19.57 | 2 | Udowieni Zdzisław | 1956 | Silnowo | 01.08. | Wieleń |
1:20.12 | 4 | Klupś Robert | 1967 | Ceramik Kalisz | 01.08. | Wieleń |
1:20.28 | 1 | Jarosz Bogdan | 1967 | Śląsk Wrocław | 21.03. | Krapkowice |
maraton (marathon)
2:10.24 | 2 | Bebło Leszek | 1966 | Oleśniczanka Oleśnica | 17.10. | Reims | |
2:10.38 | 3 | Gurny Sławomir | 1964 | Zawisza Bydgoszcz | 17.10. | Reims | |
2:11.07 | 3 | Gajdus Grzegorz | 1967 | Oleśniczanka Oleśnica | 18.04. | London | |
2:11.15 | 2 | Perszke Wiesław | 1960 | Zawisza Bydgoszcz | 14.03. | Otsu | |
2:11.57 | 5 | Huruk Jan | 1960 | Gryf Słupsk | 14.03. | Otsu | |
2:12.59 | 2 | Dołęga Karol | 1963 | Oleśniczanka Oleśnica | 17.10. | Frankfurt/M | |
2:13.14 | 6 | Krzyścin Andrzej | 1967 | Olimpia Poznań | 26.09. | Berlin | |
2:13.31 | 5 | Niemczak Antoni | 1955 | Śląsk Wrocław | 14.02. | Tokyok | |
2:13.37 | 5 | Nadolski Zbigniew | 1967 | Olimpia Poznań | 05.12. | Sacramento | |
2:13.47 | 7 | Plawgo Mirosław | 197055 | Oleśniczanka Oleśnica | 26.09. | Berlin | |
100 km
6:27.29 | 2 | Magier Andrzej | 1962 | Bałtyk Gdynia | 24.04. | Rodenbach |
6:33.53 | 1 | Janicki Jarosław | 1966 | Gryfino | 09.10. | Kalisz |
6:42.04 | 7 | Breguła Damian | 1963 | Ryfama Rybnik | 25.09. | Amiens |
6:47.57 | 7 | Płochocki Ryszard | 1961 | Stal Ostrów Wielkopolski | 18.09. | Winschoten |
6:55.31 | 12 | Ciepłak Maciej | 1962 | TKKF Szczygłowice | 25.09. | Amiens |
6:58.33 | 11 | Łuński Zbigniew | 1952 | JW Mrągowo | 18.09. | Winschoten |