Bilans Polska 1986
mężczyzni10 km
28.15 | 2 | Niemczak Antoni | 1955 | Śląsk Wrocław | 16.11. | Raleigh |
wyniki uzyskane na trasach nieatestowanych
29.45 | 1 | Kuś Bogumił | 1957 | Oleśniczanka Oleśnica | 24.06. | Jelenia Góra |
15 km - biegi rozegrane na trasach nieatestowanych
45.17 | 1 | Śliwiński Bogdan | 1957 | Olimpia Poznań | 07.09. | Trzcianka |
45.36 | 1 | Malicki Andrzej | 1960 | AZS Olsztyn | 13.09. | Ciechanów |
45.48 | 2 | Wysocki Wojciech | 1961 | Legia Warszawa | 13.09. | Ciechanów |
46.05 | 1 | Krukar Ryszard | 1954 | Czuwaj Przemyśl | 27.07. | Rzeszów |
46.27 | 2 | Osos Marek | 1962 | Gwardia Piła | 07.09. | Trzcianka |
46.27 | 1 | Psujek Bogusław | 1956 | Oleśniczanka Oleśnica | 19.10. | Oleśnica |
46.43 | 2 | Ławicki Tadeusz | 1956 | Zagłębie Lubin | 19.10. | Olesnica |
46.43 | 3 | Bebło Leszek | 1966 | Oleśniczanka Oleśnica | 19.10. | Oleśnica |
46.58 | 1 | Włuczkowski Stanisław | 1959 | Górnik Brzeszcze | 04.10. | Piotrków Trybunalski |
47.11 | 3 | Kapitańczyk Marian | 1955 | Poznań | 07.09. | Trzcianka |
20 km
1:00.18 | 1 | Sawicki Wiktor | 1955 | Wawel Kraków | 09.08. | Brzeszcze |
1:00.41 | 3 | Witczak Andrzej | 1958 | Gryf Słupsk | 20.04. | Oranienburg |
1:00.50 | 2 | Ławicki Tadeusz | 1956 | Zagłębie Lubin | 09.08. | Brzeszcze |
1:01.06 | 3 | Niemczak Antoni | 1955 | Śląsk Wrocław | 09.08. | Brzeszcze |
1:01.08 | 4 | Lorens Paweł | 1958 | Górnik Brzeszcze | 09.08. | Brzeszcze |
1:01.14 | 5 | Śliwiński Bogdan | 1957 | Olimpia Poznań | 09.08. | Brzeszcze |
1:01.24 | 6 | Misiewicz Ryszard | 1957 | Zawisza Bydgoszcz | 09.08. | Brzeszcze |
1:01.34 | 7 | Wilczewski Czesław | 1958 | Podlasie Białystok | 09.08. | Brzeszcze |
1:01.49 | 9 | Poniatowski Zenon | 1954 | Wawel Kraków | 09.08. | Brzeszcze |
1:02.05 | 10 | Ratkowski Wojciech | 1954 | AZS Gdańsk | 09.08. | Brzeszcze |
wyniki uzyskane na trasach mało wiarygodnych
59.30 | 1 | Ławicki Tadeusz | 1956 | Zagłębie Lubin | 12.10. | Legnica |
1:00.08 | 1 | Niemczak Antoni | 1955 | Śląsk Wrocław | 22.07. | Jastrzębie Zdrój |
1:00.09 | 2 | Dubiel Wiesław | 1958 | Górnik Brzeszcze | 22.07. | Jastrzębie Zdrój |
1:00.19 | 1 | Zdanikowski Zygmunt | 1958 | Pogoń Siedlce | 07.09. | Gniezno |
1:00.37 | 3 | Lasecki Kazimierz | 1958 | Legia Warszawa | 22.07. | Jastrzębie Zdrój |
1:00.41 | 4 | Kopijasz Ryszard | 1952 | Górnik Brzeszcze | 22.07. | Jastrzębie Zdrój |
1:01.05 | 5 | Kaniak Andrzej | 195961 | Budowlani Bydgoszcz | 22.07. | Jastrzębie Zdrój |
1:01.12 | 2 | Stańczak Janusz | 1960 | Olimpia Poznań | 07.09. | Gniezno |
1:01.21 | 6 | Finster Jerzy | 1952 | Górnik Brzeszcze | 22.07. | Jastrzębie Zdrój |
1:01.30 | 3 | Małkowski Paweł | 1960 | Gryf Słupsk | 07.09. | Gniezno |
1:01.39 | 4 | Ratkowski Wojciech | 1954 | AZS Gdańsk | 07.09. | Gniezno |
1:01.39 | 5 | Woźniakowski Marek | 1958 | Bydgoszcz | 07.09. | Gniezno |
półmaraton
1:04.58 | 2 | Wilczewski Czesław | 1958 | Podlasie Białystok | 01.05. | Paris |
1:05.15 | 2 | Lupa Henryk | 1956 | Juvenia Białystok | 03.05. | Copenhagen |
1:05.32 | 3 | Ratkowski Wojciech | 1954 | AZS Gdańsk | 09.07. | Narvik |
wyniki uzyskane na trasach nieatestowanych
1:05.24 | 1 | Rydzewski Edward | 1959 | Chemik Kędzierzyn | 27.04. | Rybnik |
1:05.58 | 2 | Kaniak Andrzej | 1959 | Budowlani Bydgoszcz | 27.04. | Rybnik |
1:06.44 | 3 | Poniatowski Zenon | 1954 | Wawel Kraków | 27.07. | Białystok |
1:06.46 | 4 | Kopijasz Ryszard | 1952 | Górnik Brzeszcze | 27.07. | Białystok |
1:07.27 | 5 | Mitka Józef | 1955 | Górnik Brzeszcze | 27.07. | Białystok |
25 km
1:15.56 | 4 | Lasecki Kazimierz | 1958 | Legia Warszawa | 27.04. | Berlin |
1:16.08 | 6 | Misiewicz Ryszard | 1957 | Zawisza Bydgoszcz | 27.04. | Berlin |
1:18.43 | 13 | Skarżyński Jerzy | 1956 | Budowlani Szczecin | 27.04. | Berlin |
1:18.46 | 2 | Przybyła Ryszard | 1957 | ROW Rybnik | 06.09. | Dulmen |
wyniki uzyskane na trasach nieatestowanych
1:16.15 | 1 | Niemczak Antoni | 1955 | Śląsk Wrocław | 16.03. | Krapkowice |
1:17.01 | 1 | Małecki Ryszard | 1957 | Polonia Warszawa | 19.10. | Łowicz |
1:17.02 | 2 | Czemerski Jan | 1958 | ŁKS Łódź | 19.10. | Łowicz |
1:17.36 | 3 | Wysocki Wojciech | 1961 | Legia Warszawa | 19.10. | Łowicz |
1:17.49 | 2 | Bugaj Mirosław | 1960 | Olimpia Poznań | 16.03. | Krapkowice |
1:17.57 | 3 | Poniatowski Zenon | 1954 | Wawel Kraków | 16.03. | Krapkowice |
1:18.04 | 4 | Stańczak Janusz | 1960 | Olimpia Poznań | 16.03. | Krapkowice |
1:18.40 | 5 | Ziembicki Wiesław | 1960 | Śląsk Wrocław | 16.03. | Krapkowice |
30 km
1:38.21 | 1 | Osos Marek | 1962 | Gwardia Piła | 05.07. | Schwerin |
maraton
2:10.34 | 1 | Niemczak Antoni | 1955 | Ślask Wrocław | 06.04. | Dębno | |
2:11.03 | 1 | Psujek Bogusław | 1956 | Oleśniczanka Oleśnica | 28.09. | Berlin | |
2:11.18 | 2 | Sawicki Wiktor | 1955 | Wawel Kraków | 06.04. | Dębno | |
2:11.34 | 2 | Wilczewski Czesław | 1958 | Podlasie Białystok | 02.02. | Beppu | |
2:11.42 | 3 | Skarżyński Jerzy | 1956 | Budowlani Szczecin | 06.04. | Dębno | |
2:12.07 | 4 | Misiewicz Ryszard | 1957 | Zawisza Bydgoszcz | 06.04. | Dębno | |
2:12.21 | 5 | Pierzynka Zbigniew | 1951 | Wisła Kraków | 06.04. | Dębno | |
2:13.01 | 6 | Lupa Henryk | 1956 | Juvenia Białystok | 06.04. | Dębno | |
2:13.05 | 6 | Lorens Paweł | 1958 | Górnik Brzeszcze | 28.09. | Berlin | |
2:13.37 | 7 | Lasecki Kazimierz | 1958 | Legia Warszawa | 06.04. | Dębno | |
dyskwalifikacja - doping
2:11.21 | 2 | Niemczak Antoni | 1955 | Śląsk Wrocław | 02.11. | New York |
100 km - trasy wątpliwej wiarygodności
6:17.56 | 1 | Szumiec Jan | 1954 | Szczecin | 13.09. | Winschoten |
7:15.17 | 2 | Wadas Piotr | 1953 | Piątkowice | 26.10. | Kalisz |
7:23.53 | 3 | Siłakowski Ryszard | 1956 | Trzebnica | 26.10. | Kalisz |
7:26.52 | 4 | Łuński Zbigniew | 1952 | Mrągowo | 26.10. | Kalisz |
7:34.42 | 6 | Michalczyk Szczepan | 1952 | Wrocław | 26.10. | Kalisz |
24h
203.726 | 9 | Bednarz Jerzy | 1946 | Poznań | 10.05. | Apeldoorn |